O nás-žáner

Hudobná skupina Music Trio z Dunajskej Stredy!

                   Hudobná skupina vznikla za účelom tvorby hudobnej produkcie na rôznych spoločenských podujatiach: tanečné zábavy a plesy, rodinné oslavy, svadby, firemné akcie, večierky … Skladáme sa väčšinou z troch členov. V prípade potreby počet hudobníkov s dohodou.

Účinkujeme – na spoločenských podujatiach hlavne v okresoch Dunajská Streda, Komárno, Galanta, Senec, Bratislava a Slovensko, v prípade potreby aj v blízkosti rieky Dunaj v Maďarsku … Naša produkcia zaznie v jazyku Maďarský, Slovenský, Český a žiadané svetové hity v ostatných jazykoch.

  Náš repertoár tvoria predovšetkým známe melódie pre všetky vekové kategórie. Repertoár je zostavený na základe dlhoročných praktických skúseností. Hráme žánrovo rôznu hudbu od Oldies, Retro, Repete, svadobná hudba , cigánské pesničky, tanečná hudba, ľudovky, hudba na počúvanie až po súčasné svetové a domáce hity.  Výber prispôsobujeme typu poslucháčov a ich nálade. Snažíme sa hrať pre všetky generácie, do tanca, k počúvaniu a pre zábavu.   Všetko spievame naživo. Počas  prestávky zabezpečujeme  aj  reprodukovanú hudbu ďalších hitov cez profesionálny mixážny pult…