O nás / história / žáner

Hudobná skupina MUSIC TRIO – Dunajská Streda.

      Hudobná skupina z Dunajskej Stredy vznikla za účelom zábavy pomocou hudby na rôznych spoločenských podujatiach ako sú narodeniny, svadby, tanečné zábavy,plesy, firemné akcie, večierky atď. Skladáme sa väčšinou z troch členov. Počet hudobníkov môžeme aj navýšiť – v prípade potreby primáša. Na menšiu akciu sme pripravený aj ako sólo hudobník pomocou klávesového profesionálneho keyboardu Korg Pa4X. Hľadáte hudobnú skupinu na slovensko-maďarskú svadbu, slovensko maďarská svadba, narodeniny a na rôzne akcie – dohodneme sa.

       Účinkujeme na spoločenských podujatiach hlavne v okresoch Dunajská Streda, Komárno, Galanta, Senec, Bratislava, ale aj v rámci Slovenska, aj v zahraničí v blízkosti rieky Dunaj atď. Naša hudba zaznie v jazykoch maďarský, slovenský, český ale nájdu sa aj svetové hity v ostatných jazykoch.
     Celý repertoár tvoria predovšetkým známe melódie pre všetky vekové kategórie. Zostavený je na základe dlhoročných praktických skúseností. Hráme žánrovo rôznu hudbu od Oldies, Retro, Repete, svadobná hudba, cigánske piesne, tanečná hudba, ľudovky, hudba na počúvanie, až po súčasné svetové a domáce hity.  Výber prispôsobujeme k poslucháčom a ich nálade. Snažíme sa zahrať pre všetky generácie.Všetko spievame naživo. Počas prestávky zabezpečujeme aj  reprodukovanú hudbu ďalších hitov cez profesionálny mixážny pult. Vieme byť nápomocný aj pri vyhľadaní starejšího, fotografa, kameramana.