O nás / história / žáner

Hudobná skupina MUSIC TRIO – Dunajská Streda.

      Hudobná skupina z Dunajskej Stredy vznikla za účelom zábavy pomocou hudby na rôznych spoločenských podujatiach ako sú narodeniny, svadby, tanečné zábavy,plesy, firemné akcie, večierky atď. Skladáme sa väčšinou z troch členov. ( v prípade potreby a dohody vieme navýšiť počet hudobníkov, alebo znížiť )  Na menšiu akciu sme pripravený aj ako sólo hudobník pomocou klávesového profesionálneho keyboardu Korg Pa4X. Hľadáte hudobnú skupinu pre slovensko-maďarskú svadbu, slovensko maďarská svadba, narodeniny a na rôznu hodobnú produkciu tak ste na správnej stránke.

       Účinkujeme na spoločenských podujatiach hlavne v okresoch Dunajská Streda, Komárno, Galanta, Senec, Bratislava, ale aj v rámci Slovenska, aj v zahraničí. Naša hudba zaznie v jazykoch maďarský, slovenský, český ale nájdu sa aj svetové hity v ostatných jazykoch.
     Celý repertoár tvoria predovšetkým známe melódie pre všetky vekové kategórie. Máme ho zostavený na základe dlhoročných praktických skúseností. Hráme žánrovo rôznu hudbu od Oldies, Retro, Repete, svadobná hudba, cigánska tanečná hudba, zábavová hudba, ľudovky, hudba na počúvanie a svetové evergreeny.  Výber prispôsobujeme k poslucháčom a ich nálade. Všetko spievame naživo. Počas prestávky zabezpečujeme aj  reprodukovanú hudbu ďalších hitov cez profesionálny mixážny pult. Môžeme byť nápomocný aj pri vyhľadaní starejšího, fotografa, kameramana.